SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36

Komunikaty sportowe

Chłopcy – 2003
140 Świderski Wiktor 7 Łomża 1 75
141 Dobrowolski Kamil 7 Łomża 2 69
22 Ciecierski Konrad Miastkowo 3 64
375 Przeździecki Kacper Nowe Piekuty 4 60
310 Cudakiewicz Filip Ptaki 5 57
508 Kołakowski Marek 4 Zambrów 6 55
300 BarŜykowski Patryk Konopki Monety 7 54
143 Lewko Mateusz 7 Łomża 8 53
142 Góralski Paweł 10 Łomża 9 52
264 Łajewski Michał 1 Grajewo 10 51
147 Plona Piotr 7 Łomża 11 50
501 Reluga Adam Osowiec 12 49
27 Włostowski Łukasz Puchały 13 48
211 Duchnowski Igor 1 Grajewo 14 47
46 Stomski Krzysztof Dobry Las 15 46
448 Brzozowski Piotr Nowe Piekuty 16 45
17 Banach Dawid Nowogród 17 44
69 Zabielski Maciej Piątnica 18 43
507 Niewiadomski Kacper 4 Zambrów 19 42
37 Dąbkowski Sylwester Rutki – Zaborowo 20 41
23 Rydelski Cezary Miastkowo 21 40
144 Chrapowicz Krzysztof 7 Łomża 22 39
196 Gawryluk Marcin 4 Grajewo 23 38
6 Konikowski Rafał Kisielnica 24 37
148 Narewski Julian 7 Łomża 25 36
329 Olszak Kamil 2 Kolno 26 35
289 Bągard Konrad 2 Kolno 27 34
350 Cudnik Hubert 2 Kolno 28 33
403 Lędzioch Kacper Czyżew 29 32
55 Szymanowski Artur Jedwabne 30 31
7 Mierzejewski Łukasz Piątnica 31 30
267 Tarnacki Mateusz 1 Grajewo 32 29
218 Kindeusz Krzysztof 1 Grajewo 33 28
404 Skupiewski Adrian Czyżew 34 27
503 Bojarzyński Łukasz 4 Zambrów 35 26
149 Borawski Szymon 7 Łomża 36 25
433 Radziejewski Adran Wysokie Maz 37 24
202 Wencek Wiktor 2 Grajewo 38 23
509 Drozdowski Wiktor 4 Zambrów 39 22
65 Kownacki Mateusz Piątnica 40 21
324 Warzyński Kewin Ptaki 41 20
432 Ługowski Mateus Wysokie Maz 42 19
146 Baczewski Kacper 7 Łomża 43 18
426 Boguszewski Adrian Jabłonka Kościelna. 44 17
510 Gołębiewski Tomasz Stary Laskowiec 45 16
351 Majewski Adam Turośl 46 15
8 Lewandowski Mateusz Dobrzyjałowo 47 14
195 Płochocki Hubert 4 Grajewo 48 13
217 Dereszewski Hubert 4 Grajewo 49 12
402 Budziszewski Tomasz Czyżew 50 11
312 Kondracki Bartosz Turośl 51 10
505 Iwanowski Wiktor 5 Zambrów 52 9
216 Sut Dawid 4 Grajewo 53 8
504 Orłowski Jakub 5 Zambrów 54 7
353 Pieloch Michał Turośl 55 6
366 Gierwatowski Mateusz Nowe Piekuty 56 5
19 Maciocha Jakub Nowogród 57 4
449 Tymiński Dominik Łuniewo Małe 58 3
506 Gosk Mateusz Kołaki Kościelne 59 2
209 Borchowski Damian Szczuczyn 60 1
Chłopcy – 2002
263 Łajewski Piotr 1 Grajewo 1 75
195 Kozłowski Michał 4 Grajewo 2 69
361 Poletyło Damian Nowe Piekuty 3 64
151 Bronakowski Arkadiusz 5 ŁomŜa 4 60
26 Nizik Jakub Czaplice 5 57
28 Kadłubowski Sebastian Konarzyce 6 55
47 Remiszewski Kacper Zbójna 7 54
289 Śliwecki Michał 2 Kolno 8 53
6 Dąbrowski Kacper Piątnica 9 52
524 Śledziewski Maciej 4 Zambrów 10 51
59 Alachamowicz Łukasz Śniadowo 11 50
392 MęŜyński Karol Kobylin Borzym 12 49
152 Just Łukasz 7 Łomża 13 48
16 Kołodziejczyk Jan Nowogród 14 47
38 Gawroński Dawid Wizna 15 46
473 Smętek Damian 3 Zambrów 16 45
150 Majowicz Kacper 5 Łomża 17 44
522 Zaorski Paweł 4 Zambrów 18 43
521 Zaręba Maciej Wiśniewo 19 42
530 Krajewski Adam Wiśniewo 20 41
350 Truskolaski Łukasz 2 Kolno 21 40
22 Ziemczyk Daniel Miastkowo 22 39
283 Brzózka Michał Grabowo 23 38
215 Grzymkowski Artur Wąsosz 24 37
15 Kolonko Cezary Nowogród 25 36
329 Pieloch Dawid 2 Kolno 26 35
158 Modzelewski Aleksander 7 Łomża 27 34
52 Karwowski Krzysztof Przytuły 28 33
40 Karwowski Patryk Jedwabne 29 32
528 Zaręba Michał 3 Zambrów 30 31
57 Rostkowski Paweł Śniadowo 31 30
214 Majchrzak Jakub Wąsosz 32 29
23 Laskowski Adam Miastkowo 33 28
159 Tolzdorf Szymo 9 Łomża 34 27
211 Przekopowski Adrian 1 Grajewo 35 26
523 Przekwas Dawid 4 Zambrów 36 25
527 Samson Adam Stary Laskowiec 37 24
202 Nitupski Dawid 2 Grajewo 38 23
212 Gąsiewski Damian Rajgród 39 22
156 Zdrójkowski Bartosz 7 Łomża 40 21
301 Nowak Bartosz Grabowo 41 20
213 Świderski Hubert Sulewo-Kownaty 42 19
157 Makowski Radosław 5 Łomża 43 18
447 Prokop Łukasz Łuniewo 44 17
401 Jakubiak Sebastian Czyżew 45 16
353 Sekściński Jakub Turośl 46 15
300 Konopka Patryk Konopki Monety 47 14
297 Wiszowaty Tomasz Grabowo 48 13
391 Kamiński Łukasz Kobylin Borzym 49 12
529 Nagalski Adrian 4 Zambrów 50 11
199 Mitros Kamil Wąsosz 51 10
340 Kondracki Dominik Turośl 52 9
525 Świerdzewski Jakub 3 Zambrów 53 8
362 Sienkiewicz Grzegorz Nowe Piekuty 54 7
209 Skibniewski Rafał Szczuczyn 55 6 21 Dulewicz Daniel Rydzewo 56 5

Andrzej Waszkiewicz

Close Menu