Pierwszy Dzień Wiosny

Po raz kolejny, wraz z nadejściem  wiosny, w Szkole Podstawowej nr 2               w Kolnie zorganizowano obchody „Pierwszego Dnia Wiosny” w tym roku szkolnym pod hasłem „Wiosna  Wiosna, Wiosna, Ach To Ty!”.

W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie szkoły. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom, jak atrakcyjnie  i ciekawie można spędzić czas wolny, bawić się zdrowo i wesoło, biorąc udział w przygotowanych na ten dzień konkursach klasowych. Emocje były ogromne, a  na program imprezy złożyło się 5 konkursów: konkurs wokalno – taneczny, pokaz mody wiosennej, konkurs na Rekwizyt symbolizujący wiosnę, konkurs na plakat na Dzień Wody, konkurs na Najpiękniejszą wiosenno – wielkanocną pracownię. Wszystkie konkursy oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: klas I – III i klas IV – VI. Do oceny  konkursów  powołane zostały komisje konkursowe, a zwycięzcy konkursów otrzymali dyplomy i wyróżnienia. Uczniowie w tym dniu  ubrani byli w kolory wiosny,  wylosowane wcześniej przez każdą z klas.

Przywitanie Pierwszego Dnia Wiosny w Szkole Podstawowej nr2 w Kolnie był udanym  i wyjątkowym dniem. Dzieci doświadczyły, że sukces może osiągnąć każdy, jeśli właściwie ukierunkuje swoje działania, a zdrowa zabawa uczyć, rozwija i integruje.

Organizatorzy

DSC05012 DSC05021 DSC05036 DSC05042 DSC05052 DSC05060 DSC05062 DSC05085 DSC05088 DSC05121 DSC05139 DSC05149 DSC05151

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na tej stronie - zabronione. Frontier Theme