Jasełka 2015

W dniu 21.12.2015 odbyły się jasełka w których udział wzięli uczniowie i uczennice naszej szkoły. Były to nietypowe jasełka, ponieważ cała scenografia mieściła się w kościele pw. Św. Anny w Kolnie.

Podczas przedstawienia ukazane zostały fragmenty liturgii Mszy św.: czytania, psalm i Ewangelia. Uczniowie – aktorzy podczas czytania Ewangelii o narodzinach Jezusa Chrystusa ukazali w sposób teatralny narodziny Syna Bożego, dzięki czemu treść Ewangelii były łatwiejsze do przyswojenia dla licznie zgromadzonej publiczności.

M. Sekścińska

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na tej stronie - zabronione. Frontier Theme