Kiermasz wielkanocny

W okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowany został Kiermasz Wielkanocny podczas którego można było podziwiać oraz zakupić wielkanocne ozdoby. Rękodzieła takie jak baranki, pisanki, stroiki, palmy, kartki świąteczne, koszyczki, przepiękne dziane zwierzątka i wiele innych ozdób wykonali uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. W ramach kiermaszu wielkanocnego uczniowie klas IV – VI przygotowali ciasta, które następnie sprzedawali. Zaangażowanie młodzieży przerosło najśmielsze oczekiwania. Przez cały czas trwania akcji wszystkim dopisywał humor. Z dnia na dzień ciast przybywało (pieniążków także !) a gdy akcja dobiegła końca pozytywnie zaangażowana młodzież zaproponowała powtórkę na święta Bożego Narodzenia. Kiermasz Wielkanocny cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz tym, którzy zakupili własnoręczne dzieła i przepyszne wypieki. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Organizatorzy

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na tej stronie - zabronione. Frontier Theme