Rodzinny Turniej Sportowy kl. III a

29 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2, panie Marzena Jezusek i Agnieszka Serowik, w klasie III a zorganizowały Rodzinny Turniej Sportowy. Ta niezwykle ciepła, familijna impreza przyciągnęła do szkoły uczniów z rodzicami, młodszym i starszym rodzeństwem, babciami, dziadkami i sąsiadami. Wszyscy mieli okazję aktywnie spędzić czas, wspólnie się bawić, brać udział w różnych konkurencjach sportowych. Przed zawodnikami postawiono wiele ciekawych zadań. Wszystkie te konkurencje pokazały, jak dzieci wspaniale bawią się z dorosłymi. I odwrotnie. Emocje były ogromne, ale rywalizacji towarzyszyła jak zwykle miła atmosfera. Na zakończenie Turnieju uczniowie otrzymali dyplomy, Dyrekcja szkoły i nauczyciele niepowtarzalne puchary od rodziców. Wspólne, pamiątkowe zdjęcie będzie przypominało wszystkim uczestnikom  miłe, klasowe wydarzenie.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie © 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na tej stronie - zabronione. Frontier Theme