Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie

ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36

Wycieczka kl. III a i III b

8 czerwca wychowawczynie pani J. Gleba , M. Jezusek zorganizowały uczniom klasy III a, b wycieczkę do Białegostoku.  W pięknym mieście dzieci odwiedziły ZOO, były w kinie, gdzie obejrzały film „Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski”. Następną atrakcją była Wioska indiańska w Puszczykówce. Uczniowie bawili się wspaniale m.in. strzelali z łuku,  z wiatrówki, łowili ryby, jeździli na koniu itp. Oczywiście nie zabrakło dużego ogniska, pieczono kiełbaski. Na zakończenie pobytu  można było kupić ciekawe pamiątki. W drodze powrotnej uczniowie zjedli posiłek w MacDonald ‘s. Zadowolonych, pełnych wrażeń, ze śpiewem na ustach uczniów i opiekunów kierowca autokaru bezpiecznie dowiózł do Kolna.

Wychowawczynie

Updated: 18 czerwca 2017 — 23:26
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie © 2017 Frontier Theme