Ognisko klasy II a

W dniu 28 .09.2017 odbyło się klasowe ognisko z okazji pierwszych dni jesieni. Pogoda była wspaniała, słońce świeciło pięknie, a humory wszystkim dopisywały. Po dotarciu na miejsce dzieci zaangażowały się w przygotowanie ogniska a następnie konsumowały upieczone przez siebie kiełbaski i jabłka. Po pysznym posiłku cała klasa udała się na spacer po lesie. Po drodze słuchaliśmy śpiewu ptaków i obserwowaliśmy zmiany zachodzące z nadejściem Jesieni. Śpiew, humor i wspólna zabawa – dała energię do dalszego działania – porządkowania miejsca pobytu.

Ten dzień był wspaniały. Bawiliśmy się świetnie. Pogoda nam dopisała. Klasa II a nigdy go nie zapomni!!!

Wychowawca: Anna Sarnacka

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie © 2014-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na tej stronie - zabronione. Frontier Theme