Bezpieczna szkoła

Dnia 20 października 2017 roku uczniowie klas 0-III uczestniczyli w Programie Funduszu Inicjatyw Obywatelskich pod hasłem „Bezpieczna szkoła”.

Dzień obfitował w różne atrakcje. Najpierw spotkaliśmy się na boisku szkolnym. Reprezentanci klas w ochronnych strojach malowali wrak samochodu. Następnie grupa ratowników medycznych zaprezentowała sposoby udzielania pierwszej pomocy. Później na sali gimnastycznej, na uczniów czekały kolejne atrakcje zorganizowane przez grupę „Anima”: malowanie twarzy, bańki mydlane, skręcanie balonów, zabawy z chustą animacyjną, tańce z różnych części świata i inne. Między zabawami uczniowi mogli skosztować zdrowe i smaczne przekąski. W końcowym etapie  imprezy uczniowie zjedli gorący i smaczny bigos.  Ponadto, każda klasa otrzymała nagrody w postaci sprzętu do zajęć wychowania fizycznego. Pełni wrażeń wróciliśmy do domów.

Nauczyciele klas 0-III

Sponsorzy:

Stowarzyszenie Wrak-Race Kolno

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie © 2014-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na tej stronie - zabronione. Frontier Theme