Kiermasz Bożonarodzeniowy

W okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowany został Kiermasz Bożonarodzeniowy podczas którego można było podziwiać oraz zakupić świąteczne ozdoby. Rękodzieła takie jak choinki, bombki, mikołaje, misie, bałwanki, gwiazdki, aniołki, kartki świąteczne i wiele innych ozdób wykonali uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. W ramach kiermaszu bożonarodzeniowego uczniowie klas IV – VII przygotowali ciasta, które następnie sprzedawali. Zaangażowanie młodzieży przerosło najśmielsze oczekiwania. Przez cały czas trwania akcji wszystkim dopisywał humor. Z  dnia na dzień ciast przybywało (pieniążków także !) a gdy akcja dobiegła końca pozytywnie zaangażowana młodzież zaproponowała powtórkę na święta Wielkanocne. Kiermasz Bożonarodzeniowy cieszył się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz tym, którzy zakupili własnoręczne dzieła i przepyszne wypieki. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na szczytny cel.