SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36
Biegowe zmagania w Nowogrodzie

Biegowe zmagania w Nowogrodzie

7 października w Nowogrodzie odbył się Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło 26 drużyn dziewcząt i 22 drużyny chłopców.

Dziewczęta z dwójki w składzie: Wiktoria Chutkowska, Hanna Wilczewska, Natalia Piechowska, Adrianna Kuliś, Zuzanna i Weronika Gabryś, Julia Wyrwas, Sandra i Weronika Zach, Wiktoria Czerwińska, Kataryna Podchul i Marta Bikowska zajęły XI miejsce pokonując 15 pozostałych zespołów. Zespól nie stanęł na podium, ale to był dobry występ, większość z nich to uczennice III, IV i V klasy.

Znakomicie w półfinale wojewódzkim spisał się zespół chłopców: Sebastian Banach, Wiktor Zadroga, Tobiasz i Dawid Kowalewscy, Patryk Śniadach, Mateusz Banach, Maciej Pomichowski, Tomasz Filipkowski, Patryk Chrzanowski, Jaromir Pędzich, Oliwier Zadroga, którzy zajęli 3 miejsce. Teraz czekają ich zmagania w mistrzostwach wojewózdjęcia na stronie www.kolniak24.pl.  Zdjęcia pochodzą ze zbiorów: E. Zadrogi, A. Serowik

 

Close Menu