Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2014 roku uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W ten dzień odbył się w naszej szkole apel poświęcony temu wydarzeniu. Przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Kolno, nauczyciele – emeryci, rodzice oraz nauczyciele szkoły i uczniowie. Uroczystość poprowadzili: Ola Owczarczyk i Łukasz Socik z klasy VI a. Artyści z klasy VIa pokazali szkołę w trochę krzywym zwierciadle. Kolejne scenki z życia klasy przypomniały nam, jak to czasem bywa na lekcjach.Wszyscy się przy tym dobrze bawili. Na zakończenie zaśpiewały dzieci z klasy II B, a klasa II a pokazała swój taneczny występ.