SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36
Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

15.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Dyrektora Szkoły Pana Dariusza Łosiewskiego, który serdecznie przywitał zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Podziękował nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie w pracy oraz życzył wielu sił i wytrwałości. Wręczył także zasłużonym nauczycielom Nagrody Dyrektora.  Następnie głos zabrał  Burmistrz  Miasta Kolno Pan Andrzej Duda. Mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. W dalszej kolejności wystąpił Przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Sielawa, który podkreślił wdzięczność rodziców za codzienny trud pracy nauczyciela.

Następnie odbyła się część artystyczna. Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie pod kierunkiem nauczycieli: Lucyny Olszewskiej, Małgorzaty Rzodkiewicz, Beaty Skrodzkiej. Młodzi artyści piosnką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność  za poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Całość dopełniła piękna dekoracja wykonana przez p. Małgorzatę Rzodkiewicz.

Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

 

 

bty

bty

bty

bty

Close Menu