SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36
Dzień Nauczyciela 2017 w szkole
dav

Dzień Nauczyciela 2017 w szkole

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

13 października w piątek w SP nr 2 w Kolnie odbył się uroczysty apel poświęcony wszystkim nauczycielom w związku ze Świętem Edukacji Narodowej. Tegorocznym hasłem przewodnim uroczystości była maksyma „Nasz talent – dla Was”.

Uczniowie występujący w części artystycznej porównali pracę pedagogów do kunsztu jubilera, który szlifuje drogocenne kamienie, podobnie jak nauczyciele szlifują talent uczniów. W czasie występów mogliśmy zatem nacieszyć oko wspaniałym i żywiołowym wykonaniem tańca – polki przez zjednoczone siły klas IIIA i IIIB; była też uczta dla ucha – w postaci piosenek szkolnego chóru dziewcząt z klasy VI A, lirycznych życzeń dla nauczycieli wyśpiewanych przez Olę Skrodzką z klasy III, czy wreszcie skłaniającego do wspólnego śpiewu hitu Sylwii Grzeszczak w wykonaniu Oli Długozimy i Oli Podchul z klasy VB. Okolicznościowe fanfary na cześć nauczycieli odegrała na klarnecie Julia Wyrwas z klasy VB.  Uczniowie z klas V A i B zaprezentowali zabawne scenki z życia szkoły pokazujące, że cierpliwość nauczycieli nie zna granic.  Finałem uroczystości było odśpiewane przez wszystkich uczniów „Sto lat”. Nauczycielom i dyrekcji  przyznano również nagrody okolicznościowe.

Close Menu