Finał Powiatowego Konkursu 595 -Lat Kolna

11 marca 2020 r. w siedzibie Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie przy ul. Teofila Kubraka -odbył się konkurs z okazji 595-lecia nadania praw miejskich Kolna. Uczniowie naszej szkoły czynnie brali udział w konkursie.

W konkursie udział wzięło 16 zespołów, razem 65 uczestników.

Konkurs podzielony był na dwa etapy. Pierwsza część dotyczyła przygotowania prezentacji multimedialnej na temat historii Kolna. Oceniali je członkowie komisji: dr Waldemar Brenda, dr Marian Piotr Krysiak i Wiesław Boć.

Druga część konkursu polegała, m.in. na przygotowaniu prac plastycznych i odpowiadaniu na wylosowane pytania. Za wszystko można było dostać punkty i na tej podstawie wyłonieni byli zwycięzcy. Uczniowie SP2 Kolno odnieśli zwycięstwa w dwóch kategoriach.

Laureaci

1 kategoria wiekowa – uczniowie klasy 4-6

1 miejsce

Oliwia Sielawa i Karol Szczepankowski – klasa VI a