SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36
Finał Powiatowego Konkursu 595 -Lat Kolna

Finał Powiatowego Konkursu 595 -Lat Kolna

11 marca 2020 r. w siedzibie Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie przy ul. Teofila Kubraka -odbył się konkurs z okazji 595-lecia nadania praw miejskich Kolna. Uczniowie naszej szkoły czynnie brali udział w konkursie.

W konkursie udział wzięło 16 zespołów, razem 65 uczestników.

Konkurs podzielony był na dwa etapy. Pierwsza część dotyczyła przygotowania prezentacji multimedialnej na temat historii Kolna. Oceniali je członkowie komisji: dr Waldemar Brenda, dr Marian Piotr Krysiak i Wiesław Boć.

Druga część konkursu polegała, m.in. na przygotowaniu prac plastycznych i odpowiadaniu na wylosowane pytania. Za wszystko można było dostać punkty i na tej podstawie wyłonieni byli zwycięzcy. Uczniowie SP2 Kolno odnieśli zwycięstwa w dwóch kategoriach.

Laureaci

1 kategoria wiekowa – uczniowie klasy 4-6

1 miejsce 

Oliwia Sielawa i Karol Szczepankowski – klasa VI a
ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie

2 miejsce

Mateusz Bągart, Urszula Chodnicka, Patryk Kuczyński, Magdalena Targońska – klasa VI a ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie

Kategoria Klas VII – VIII

1 miejsce 

Zuzanna Kłys, Katarzyna Podchul, Aleksandra Wojsław, Aleksandra Podchul, Szymon Kędzierski – klasa VIII b ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie

autor zdjęć – Andrzej Stanisławski – powiat Kolno

Close Menu