SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36
GRAMY W RĘCZNĄ

GRAMY W RĘCZNĄ

Od września 2017 r. w naszej szkole rusza kolejny program propagujący piłkę ręczną. W zajęciach (2 godz. tygodniowo, w okresie wrzesień – grudzień), prowadzonych przez Panią Agnieszkę Serowik, uczestniczyć będą dziewczęta z kl. III – IV.

Ideą Programu “Gramy w Ręczna” jest:

  • Integracja rodzinna i społeczna – zagospodarowanie czasu wolnego uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli wychowania fizycznego;
  • Pożądane nawyki żywieniowe – kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych;Aktywność – zwiększenie liczby dzieci aktywnie spędzających czas
  • wolny;
  • Sprawność fizyczna – rozwój sportowy dzieci;
  • Promocja dyscypliny – zwiększenie zainteresowania sportem ze szczególnym uwzględnieniem piłki ręcznej; wyłonienie grupy dzieci szczególnie uzdolnionych („zRęczny Reprezentant Polski w piłce ręcznej”).

Close Menu