Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

„Do widzenia, lesie zielony, do widzenia, rzeko pluszcząca, do widzenia, szpaki i wrony żeglujące wysoko do słońca”.

Za nami dwa miesiące wspaniałych, słonecznych i beztroskich wakacji. Cała społeczność  Szkoły Podstawowej nr 2  radośnie rozpoczęła nowy rok szkolny 2013/2014. Uczennica klasy VI a serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych. Zaraz potem uczniowie przedstawili krótki program artystyczny, w którym powitali nowy rok szkolny.

Dodatkowo przypomnieli, że początek września nie zawsze był taki spokojny. Data ta kojarzona jest także z wybuchem II wojny światowej, która przyniosła krew, łzy i cierpienie milionom ludzi na całym świecie.

Pani dyrektor Barbara Tobojka złożyła wszystkim dzieciom, zarówno młodszym jak i starszym życzenia owocnej nauki.

Tegoroczna inauguracja roku szkolnego została uświetniona obecnością Burmistrza Miasta Kolno, który także życzył sukcesów i wytrwałości w nauce, nauczycielom przyjemnych chwil spędzonych w szkole oraz wręczył nagrodę stypendialną dla najlepszego ucznia.

Później uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.

 

 

Marzena Jezusek

Katarzyna Nocuń