SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36
Ognisko klasy II a

Ognisko klasy II a

W dniu 28 .09.2017 odbyło się klasowe ognisko z okazji pierwszych dni jesieni. Pogoda była wspaniała, słońce świeciło pięknie, a humory wszystkim dopisywały. Po dotarciu na miejsce dzieci zaangażowały się w przygotowanie ogniska a następnie konsumowały upieczone przez siebie kiełbaski i jabłka. Po pysznym posiłku cała klasa udała się na spacer po lesie. Po drodze słuchaliśmy śpiewu ptaków i obserwowaliśmy zmiany zachodzące z nadejściem Jesieni. Śpiew, humor i wspólna zabawa – dała energię do dalszego działania – porządkowania miejsca pobytu.

Ten dzień był wspaniały. Bawiliśmy się świetnie. Pogoda nam dopisała. Klasa II a nigdy go nie zapomni!!!

Wychowawca: Anna Sarnacka

Close Menu