Uczniowie z wizytą w Warszawie

Uczniowie z wizytą w Warszawie

Dnia 28 kwietnia uczniowie klas najmłodszych uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Pierwszą atrakcją jaka czekała na naszych uczniów była projekcja filmu w kinie 3D pt. „Dzieciak rządzi”. Żarty i humor wokół rywalizacji dzieciaków z pewnością przypadły do gustu naszym widzom.

Następnie udaliśmy się pieszo do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie windą wjechaliśmy na 30- te piętro aby podziwiać panoramę Warszawy. Kolejnym punktem zwiedzania było Centrum Nauki Kopernik, niewątpliwie jedno z najważniejszych miejsc naszej wycieczki. Jest to wspaniały ośrodek nauki, w którym wszyscy mogliśmy poznawać prawa nauki poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Mieliśmy okazję własnoręcznie dokonywać wielu doświadczeń naukowych, zobaczyć na własne oczy mechanizmy funkcjonowania ludzkiego organizmu, urządzeń, wszechświata i wielu innych aspektów otaczającego nas świata.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Pełni wrażeń i zadowoleni szczęśliwie powróciliśmy do domu. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miasto.

 

Anna Sarnacka, Anna Przestrzelska, Małgorzata Tyszka