SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36

Sprawozdanie z przebiegu Światowego Dnia Rzucania Palenia w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolnie

W związku z obchodami Światowego Dnia Rzucania Palenia w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolnie w dniu 18 listopada 2014 roku odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas III – VI pod hasłem „Stop Nałogom”. Przedmiotem konkursu był plakat.

Celem konkursu było rozpowszechnienie wiedzy wśród dzieci  na temat szkodliwego wpływu środków uzależniających zarówno na dorosłych, jak również na dzieci i młodzież. Innym celem była próba zmotywowania młodych ludzi do podejmowania postaw asertywnych wobec nałogów, w tym nałogu tytoniowego.

Do oceny prac powołana została komisja konkursowa, która oceniła 220 prac i  wyłoniła  zwycięzców, przyznając 1, 2, 3 i 4, miejsce oraz wyróżnienia.

 

Wyniki przedstawiały się następująco:

 

1 Miejsce: Daria Chaberek VB, Jakub Rakowski VB

2 Miejsce: Julita Chaberek IVA, Ada Książniak IVB

3 Miejsce: Piotr Trepanowski VB, Natalia Lipka VIB

4 Miejsce: Szymon Prusinowski IVB, Martyna Kierznowska IVB

 

Wyróżnienia otrzymali:

 

Kacper Gutowski IVA, Alicja Możdżeń IVA, Wiktoria Siwik IVA, Alicja Jabłońska VA, Bartłomiej Olender VB, Jakub Gromadzki IVA, Wiktoria Kozicka VA, Karolina Tyszka VIB, Wiktoria Bazydło VB, Gabriela Sielawa VIA, Aleksandra Szok VIA, Żaneta Szok IIIB, Karolina Pikulińska VIB, Paulina Święcińska VIB, Aleksandra Olender VIA.

 

 

Najciekawsze prace zostały wywieszone w gablocie na korytarzu szkolnym, a autorzy nagrodzonych prac plastycznych otrzymali nagrody rzeczowe, ufundowane przez Urząd Miasta w Kolnie.

 

 

 

                                                                     Pedagog szkolny

                                                                                Małgorzata Szczepkowska

Close Menu