SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36

Finaliści Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2018/2019

  1. Kowalewski Dawid ur. 2005

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w pływaniu 28.03.2019 r. – Augustów 13m na 24 (rocznik 2003-2005)

Finalista Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych 06.04.2019 r. –  Supraśl 5m wśród 53 uczestników

  1. Sikorski Jakub ur.2004

Dwukrotny Finalista Igrzysk Województwa Podlaskiego 25.05.2019 r. –  Białystok

– bieg na 200 mpł 9 m / startowało16 najlepszych

– skok w dal  X  z całego województwa  (rocznik 2003-2005)

  1. Kowalewski Tobiasz

Finalista Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w pływaniu 27.03.2019 r. – Augustów – 5 miejsce wśród 35 uczestników.

Finalista Wojewódzki Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w LA 05.05.2019 r. –     Białystok w biegu na 600 m – V miejsce.

Finalista Igrzysk Województwa Podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych 20.10.2018 r. Augustów – 7 miejsce wśród  71 sztafet.

  1. Zadroga Wiktor

Finalista Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w LA 05.05.2019 Białystok – w biegu na 200 mpł VII miejsce.

Finalista Wojewódzki Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych 20.10.2018 r. Augustów – 7 miejsce wśród 71 sztafet.

  1. Filipkowski Tomasz

Finalista Igrzysk Dzieci Indywidualnych Biegach Przełajowych 06.04.2019 Supraśl – 17 m wśród 59 uczestników.

Finalista Wojewódzki Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w sztafetowych  Biegach Przełajowych 20.10.2018 r. Augustów 7 miejsce wśród 71 sztafet.

ROK SZKOLNY 2013/2014

Glinka Angelika
Grygo Jan Marcel
Iwuć Weronika
Sekścińska Magdalena Zuzanna
Grygo Maria Klara
Socik Łukasz
Podchul Ewelina


ROK SZKOLNY 2012/2013

Nowacki Tomasz
Grygo Jan Marcel
Szymanowska Zuzanna
Zabielska Klaudia
Pieloch Paulina


ROK SZKOLNY 2011/2012

Długozima Sylwia
Pietruszka Katarzyna
Banach Aleksandra
Górski Patryk
Fidura Cezary


ROK SZKOLNY 2010/2011

Górski Patryk
Klimowicz Mateusz
Skrodzki Michał
Bałdyga Paulina
Samul Przemysław


ROK SZKOLNY 2009/2010

Bajorek Mateusz
Grala Mateusz
Orłowski Tomasz


Close Menu