Szkolny Konkurs Ortograficzny

Eliminacje na etapie klasowym odbyły się zgodnie z terminem przewidzianym w Regulaminie konkursu. Brali w nich udział wszyscy uczniowie klas II i III.

Wyłoniły one uczniów w klasach II:

1. Imiela Andżelika
  2. Górski Tomasz
  3. Długozima Aleksandra
  4. Gabryś Weronika
  5. Charubin Natalia
  6. Zach Sandra
  7. Partyka Oliwia

W klasach III byli to uczniowie:

1. Szymańska Amelia
  2. Wierzbicka Julia
  3. Nadolna Oliwia
  4. Durka Julia
  5. Kłys Zuzanna
  6. Charubin Kamila
  7. Prusinowska Patrycja
  8. Skopnik Oliwier
  9. Śniadach Patryk

W dniu 27 maja 2015 r. reprezentanci kl. II i III przystąpili do Konkursu Ortograficznego na etapie szkolnym.

Tytuł „Małego Mistrza Ortografii” w klasach II – po uprzedniej dogrywce pisania wyrazów między uczennicami – Aleksandrą Długozimą ( kl. II a) i Natalią Charubin (kl. II b) zdobyła Natalia Charubin.

Tytuł „Małego Mistrza Ortografii” w klasach III otrzymała Amelia Szymańska – uczennica klasy IIIa.

Wszyscy uczniowie, którzy przeszli do etapu szkolnego otrzymali pamiątkowe dyplomy. Chwilę tę upamiętnia wspólne zdjęcie. Komisja Konkursowa gratuluje    Natalii Charubin i Amelii Szymańskiej zdobycia tego cennego tytułu.

Swoje dyplomy i nagrody książkowe otrzymają one na uroczystym apelu kończącym rok szkolny.

Danuta Nikonowicz

konkurs ort kl2 konkurs ortkl 3