SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Kolnie, ul. Szkolna 8, 18-500 KOLNO, tel: (86) 278 23 36
Szlachetna paczka 2017

Szlachetna paczka 2017

W dniach 1-9 grudnia 2017r. została przeprowadzona akcja charytatywna pod hasłem Lubię ludzi”. To hasło tegorocznego, ogólnopolskiego projektu „SZLACHETNA PACZKA”. W ten sposób cała społeczność szkolna już po raz piąty dołączyła do akcji w charakterze Darczyńcy.

Zebrane produkty zostały przekazane w formie paczek świątecznych, wybranej przez szkołę rodzinie.

Decydując się na udział w akcji charytatywnej takiej jak Szlachetna Paczka nikt nie czeka na prezenty, nagrody i szczególne odznaczenia, bo nie o nagrody tu chodzi, lecz o potrzebę niesienia mądrej pomocy. Wszyscy, którzy wsparli choć jednym darem naszą akcję, spełnili dobry uczynek, okazali wielkie serce a to jest ważniejsze niż prezenty i nagrody.

Dołączając do akcji odkrywamy swoją wartość, potencjał, nowe możliwości i tym dzielimy się z innymi.

Organizatorzy akcji szkolnej: Małgorzata Szczepkowska, Anna Przestrzelska

Close Menu