Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
        • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
          • Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

            🎓🎓🎓⚘️⚘️⚘️🛎🛎🛎🧑‍🏫🕴👗

            Uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie absolwentów klas VIII

            Dziś - 26 czerwca 2026 roku - w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, podczas którego pożegnaliśmy absolwentów klas VIII.🎓🎓 Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń, podsumowań oraz podziękowań za wspólnie spędzone lata.💐⚘️🧑‍🏫 Jednym z najpiękniejszych momentów uroczystości był dostojny polonez w wykonaniu uczniów klas VIII. 💃🕺👗🕴🎓 Absolwenci zaprezentowali się z ogromną elegancją i wdziękiem, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Podczas uroczystości Dyrektor Szkoły wręczył nagrody uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz odnieśli sukcesy sportowe. Była to okazja do docenienia ich systematycznej pracy, zaangażowania i wytrwałości. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym oraz dziękujemy uczniom, nauczy

        • Turniej Sportowy o Puchar 🏆 Dyrektora SP2
          • Turniej Sportowy o Puchar 🏆 Dyrektora SP2

            Turniej Sportowy o 🏆 Puchar Dyrektora SP2

            Zgodnie z tradycją w ostatnim tygodniu nauki w naszej szkole odbywa się sportowa rywalizacja, w której wygraną jest Puchar Dyrektora SP2. W dzisiejszym wydarzeniu wzięły udział 2 drużyny wyłonione spośród uczniów klas 1-8 zgodnie z posiadanym numerem w dzienniku (numery parzyste i nieparzyste). Po 10 zaciętych pojedynkach wyłoniono zwycięzców turnieju. Wygraną drużyną, w ręce ktorej trafił Puchar Dyrektora, okazali się Nieparzyści! Turniej był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do integracji uczniów i wzajemnej współpracy poza klasowym ławkami.

        • Przedsmak wakacji - jednodniowy biwak klas IV w Olszynce 🛶🌡☀️🛝🏝
          • Przedsmak wakacji - jednodniowy biwak klas IV w Olszynce 🛶🌡☀️🛝🏝

            Jednodniowy biwak klas IV w gospodarstwie agroturystycznym Olszynka

            Za nami niezapomniany biwak w gospodarstwie agroturystycznym Olszynka. Nie brakowało emocji, ruchu i świetnej zabawy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a atrakcji było naprawdę mnóstwo!

            Największe emocje wzbudziła ścianka wspinaczkowa, na której uczestnicy sprawdzali swoją siłę i wytrwałość. Ogromną popularnością cieszyła się również tyrolka, dostarczająca mnóstwo adrenaliny i radości.Nie zabrakło także sportowej rywalizacji podczas strzelania z łuku, gdzie można było sprawdzić swoją celność i koncentrację. Wiele śmiechu i dobrej zabawy zapewniły mega piłkarzyki, które wymagały współpracy i zaangażowania całej drużyny. Uczestnicy chętnie pokonywali również tor sprawnościowy, sprawdzając swoją zwinność i kondycję.

        • Dwójkowy Bal   Ósmoklasistów 💃🕺
          • Dwójkowy Bal Ósmoklasistów 💃🕺

            Dwójkowy Bal Ósmoklasistów 💃🕺

            W miniony czwartek odbył się w naszej szkole długo wyczekiwany Bal Ósmoklasistów, który był wyjątkowym zwieńczeniem ośmiu lat wspólnej nauki.

            Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, radosnych rozmów i tańców, które trwały do późnych godzin wieczornych. Wspaniała atmosfera, uśmiechy oraz doskonała muzyka sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • EduPage
    • Logowanie

    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Mapa