• Rada Pedagogiczna

    •                               

                                            RADA PEDAGOGICZNA w roku szkolnym 2021/2022

                                                                      

                                                                      DYREKCJA 

                                                mgr inż. DARIUSZ ŁOSIEWSKI - dyrektor SP2

                                                mgr BARBARA TOBOJKA - zastępca dyrektora


               

      Wychowanie przedszkolne: 

      Milena Cieloszczyk

      Katarzyna Jurczykowska

      Barbara Pupek

      Monika Sekścińska

       



      Edukacja wczesnoszkolna:

      Joanna Gleba
      Małgorzata Jerzyło
      Marzena Jezusek
      Bożena Kowalewska
      Bogusława Pikulińska
      Natalia Krejszeff

      Anna Sarnacka

      Małgorzata Tyszka

      Emilia Stachelek



      Świetlica:

      Dorota Stanisławska

      Iwona Bazydło

      Barbara Tobojka

      Jacek Wietecha


      Pedagog Szkolny: 

      Małgorzata Krajewska

      Alicja Jezusek

      Pielęgniarka szkolna:

      Katarzyna Książniak


      Biblioteka:

      Barbara Kordas

      Iwona Bazydło

      Lucyna Gromadzka

      Jacek Rainko


      Język polski:

      Katarzyna Dorota Bikowska
      Danuta Góralczyk
      Lucyna Olszewska
      Mariola Sokołowska


      Nauczyciele wspomagający:

      Aneta Bazydło
      Anna Przestrzelska
      Magdalena Wietecha

      Danuta Góralczyk

      Adam Kordas

      Grzegorz Kleczyński

      Izabela Szymanowska

      Małgorzata Rzodkiewicz

      Agnieszka Bednarczyk


      Języki obce:

      Grażyna Adamska
      Justyna Kindeusz
      Alicja Polkowska

      Magdalena Kulczewska- Perzan

      Małgorzata Rzodkiewicz 


      Historia:

      Agnieszka Bednarczyk
      Lucyna Gromadzka
      Jacek Rainko


      Religia:

      Lucyna Gromadzka
      Magdalena Sekścińska

      Justyna Targońska


      Matematyka:

      Katarzyna Nocuń
      Elżbieta Parda

      Natalia Pietruszka


      Przyroda:

      Lila Charubin


      Informatyka:

      Anna Kłys

      Agnieszka Serowik


      Plastyka:

      Agnieszka Florczykowska


      Muzyka:

      Beata Skrodzka


      Technika:

      Agnieszka Florczykowska


      Wychowanie fizyczne:

      Grzegorz Kleczyński
      Agnieszka Serowik
      Andrzej Waszkiewicz
      Jacek Wietecha


      Logopeda:

      Justyna Targońska


      Chemia:

      Natalia Pietruszka


      Geografia:

      Barbara Kaczyńska


      Fizyka:

      Jan Kościuk

      Jacek Wietecha


      Biologia:

      Lila Charubin



                                  NAUCZYCIELE  POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW

      WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE 5-LATKI:

      0A- Barbara Pupek

      ZERÓWKI:

      0 A- Katarzyna Jurczykowska

      0 B- Monika Sekścińska

      0 C- Milena Cieloszczyk


      KLASY I-III

      Klasa I A- Anna Sarnacka

      Klasa I B- Natalia Krejszeff

      Klasa I C- Emilia Stachelek


      Klasa II A- Małgorzata Tyszka

      Klasa II B- Bożena Kowalewska

      Klasa II C- Bogusława Pikulińska


      Klasa III A-Joanna Gleba

      Klasa III B - Małgorzata Jerzyło

      Klasa III C- Marzena Jezusek


      KLASY IV

      Klasa IV A- Natalia Pietruszka

      Klasa IV B -  Lila Charubin

      Klasa IV C- Lucyna Olszewska


      KLASY V

      Klasa VA- Anna Kłys

      Klasa V B-  Agnieszka Florczykowska

      Klasa V C - Alicja Polkowska


      KLASY VI

      Klasa VI A- Barbara Kaczyńska

      Klasa VI B -Mariola Sokołowska

      Klasa VI C- Katarzyna Nocuń


      KLASY VII

      Klasa VII A- Lucyna Gromadzka


      KLASY VIII

      Klasa VIII A-Agnieszka Bednarczyk

      Klasa VIII B- Jacek Rainko

      Klasa VIII C- Elżbieta Parda

      Klasa VIII D- Justyna Kindeusz