• Rada Pedagogiczna

    •                               

                                            RADA PEDAGOGICZNA w roku szkolnym 2021/2022

                                                                      

                                                                      DYREKCJA 

                                                mgr inż. DARIUSZ ŁOSIEWSKI - dyrektor SP2

                                                mgr BARBARA TOBOJKA - zastępca dyrektora


               

      Wychowanie przedszkolne:

      Iwona Bazydło  

      Milena Cieloszczyk
      Katarzyna Jurczykowska

      Joanna Sielawa


      Monika Sekścińska

      Magdalena Trzonkowska 



      Edukacja wczesnoszkolna:

      Joanna Gleba
      Małgorzata Jerzyło
      Marzena Jezusek
      Bożena Kowalewska
      Bogusława Pikulińska
      Natalia Krejszeff

       Magdalena Kulczewska-Perzan 

      Anna Sarnacka

      Małgorzata Tyszka



      Świetlica:

      Dorota Stanisławska

      Izabela Szymanowska 

      Barbara Tobojka


      Pedagog Szkolny: 

      Małgorzata Krajewska 


      Psycholog:

      Justyna Śniadach 


      Pielęgniarka szkolna:

      Katarzyna Książniak


      Biblioteka:

      Barbara Kordas

      Lucyna Gromadzka

      Jacek Rainko


      Język polski:

      Katarzyna Dorota Bikowska
      Danuta Góralczyk
      Lucyna Olszewska
      Mariola Sokołowska


      Nauczyciele wspomagający:

      Aneta Bazydło
      Anna Przestrzelska
      Magdalena Wietecha

      Danuta Góralczyk

      Adam Kordas


      Języki obce:

      Grażyna Adamska
      Justyna Kindeusz
      Alicja Polkowska

      Małgorzata Rzodkiewicz 


      Historia:

      Agnieszka Bednarczyk
      Lucyna Gromadzka
      Jacek Rainko


      Religia:

      Lucyna Gromadzka
      Magdalena Sekścińska


      Matematyka:

      Katarzyna Nocuń
      Elżbieta Parda


      Przyroda:

      Dariusz Łosiewski
      Barbara Tobojka 

      Małgorzata Krajewska


      Informatyka:

      Anna Kłys


      Plastyka:

      Agnieszka Florczykowska


      Muzyka:

      Beata Skrodzka


      Technika:

      Agnieszka Florczykowska


      Wychowanie fizyczne:

      Grzegorz Kleczyński
      Agnieszka Serowik
      Andrzej Waszkiewicz
      Jacek Wietecha


      Logopeda:

      Justyna Targońska


      Chemia:

      Teresa Bajorek


      Geografia:

      Barbara Kaczyńska


      Fizyka:

      Jan Kościuk


      Biologia:

      Lila Charubin



                                  NAUCZYCIELE  POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW 


      WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

      Oddziały 5-latkow:

      5 A - Joanna Sielawa

      5 B - Magdalena Trzonkowska

      5 C - Iwona Bazydło 


      ZERÓWKI:

      0 A- Katarzyna Jurczykowska

      0 B- Monika Sekścińska

      0 C- Milena Cieloszczyk


      KLASY I-III

      Klasa I A- Małgorzata Tyszka

      Klasa I B- Bożena Kowalewska

      Klasa I C- Bogusława Pikulińska 


      Klasa II A- Joanna Gleba

      Klasa II B- Małgorzata Jerzyło

      Klasa II C- Marzena Jezusek


      Klasa III A- Natalia Krejszeff 

      Klasa III B - Anna Sarnacka

      Klasa III C-Magdalena Kulczewska-Perzan 


      KLASY IV

      Klasa IV A- Anna Kłys

      Klasa IV B - Agnieszka Florczykowska

      Klasa IV C- Alicja Polkowska


      KLASY V

      Klasa VA- Barbara Kaczyńska

      Klasa V B- Mariola Sokołowska 

      Klasa V C - Katarzyna Nocuń


      KLASY VI

      Klasa VI A- Lucyna Gromadzka 


      KLASY VII

      Klasa VII A- Agnieszka Bednarczyk 

      Klasa VII B - Jacek Rainko

      Klasa VII C- Elżbieta Parda

      Klasa VII D- Justyna Kindeusz


      KLASY VIII

      Klasa VIII A-Danuta Góralczyk 

      Klasa VIII B-Małgorzata Rzodkiewicz

      Klasa VIII C- Beata Skrodzka