• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
    • Mitologiczna Lekcja Otwarta
     • Mitologiczna Lekcja Otwarta

      Tylko u nas w Dwójce - Orszak Greckich Bóstw

      🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🇬🇷🏛🏛⏳⏳🎭🎭🎭

      Niecodzienne wydarzenie mialo dziś miejsce w naszej szkole. Wprost ze słonecznej Grecji przybyli do nas greccy bogowie olimpijscy!!!

      A wszystko za sprawą lekcji otwartej z języka polskiego pani Katarzyny Bikowskiej, w czasie której połączone siły klas VA I VC uczestniczyły w międzyprzedmiotowym projekcie edukacyjnym pt. MITOLOGIA SKŁANIA DO DZIAŁANIA. Na lekcjach historii i języka polskiego uczniowie poznawali treści edukacyjne dotyczace mitologii, zaś na zajęciach plastyczno-technicznych tworzyli atrybuty charakterystyczne dla wybranej przez siebie postaci oraz projektowali swoje kostiumy. Dopełnieniem naszej prezentacji było wykonanie w grupach poczęstunku w stylu śródziemnomorskim oraz oprawy muzycznej towarzyszacej uczniowskim autoprezentacjom.

    • DWÓJKOWE ANDRZEJKI I KONKURS SZKOLNYCH TALENTÓW
     • DWÓJKOWE ANDRZEJKI I KONKURS SZKOLNYCH TALENTÓW

      Moc atrakcji andrzejkowych w Dwójce - festiwal wróżb i pokaz talentów😃🎭⚽️🎙🎶🎤🎸🎻🎹🏃🏃‍♀️🏌🏋🤼‍♂️🤹

      Nasza szkoła wraz z dniem 25 listopada- świętem wszystkich Kaś, Kasiek i Katarzyn oraz Dniem Pluszowego Misia rozpoczęła także huczne świętowanie Andrzejek, w czasie których wróżby i magiczne zabawy zostały uatrakcyjnione pokazem szkolnych talentów. Tego dnia wosk lał się w naszej szkole hektolitrami - była też pyszna wata cukrowa, więc ten listopadowy czwartek upłynął w miłej atmosferze. Zapraszamy na fotorelację!

    • Projekt- Relaks bez szklanych ekranów
     • Projekt- Relaks bez szklanych ekranów

      Zdrowe nawyki na języku polskim- projekt edukacyjny

      🏕🚲🛴🛼🪂☃️⚽️🎾🎳🏓🥅🥋🎿🎯🎨🎭🧩📚

      Dzisiejsza lekcja w klasie IVA i IVC była podsumowaniem cyklu zajęć na temat szkodliwości wpływu szklanych ekranów na rozwój i zdrowie dzieci. Wraz z uczniami szukaliśmy zdrowszej alternatywy dla tak popularnych w obecnych czasach smartfonow czy komputerów, które nie dość, że są zjadaczem czasu, to emitują rownież tak niezdrowe dla naszych oczu i komórek nerwowych niebieskie światło. Po obejrzeniu filmów edukacyjnych na ten temat, przystąpiliśmy do działania!

    • KLASOWY TURNIEJ ORTOGRAFICZNY
     • KLASOWY TURNIEJ ORTOGRAFICZNY

      15 listopada w klasie III C odbył się KLASOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY.

      Walka była zacięta i wyrównana, dlatego dopiero dodatkowa runda pozwoliła na wyłonienie 3 zwycięzców. 🏅🥇🥈🥉 Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy długopis oraz zakładkę do książki. Zwycięzcy stali się szczęśliwymi posiadaczami statuetek lub książek ze specjalną dedykacją oraz pieczęcią z Wydawnictwa Literatura.

    • KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
     • KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

      🎼🎤🎶🎙🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇱🇷🇱🇷

      https://youtu.be/IjsNf11vbgQ

      9 listopada 2021 roku w grupach przedszkolnych 5-latków, odbył się KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ.

      Jury w składzie:

      M. Kulczewska-Perzan

      J.Sielawa

      I. Bazydło

      M. Trzonkowska

      po długich naradach wyłoniło po 3 lauretów z każdej grupy. Oto wyniki:

    • DWÓJKOWY PROJEKT EDUKACYJNY - TERAPIA RĘKI DLA KAŻDEGO
     • DWÓJKOWY PROJEKT EDUKACYJNY - TERAPIA RĘKI DLA KAŻDEGO      👋🤚🖐✋🖖🤌🤏👈👉✍✍✍

      W roku szkolnym 2021/2022
      5 - latki grupa „b” i „c” biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Terapia ręki dla każdego”.
      Terapia ręki to usprawnienie motoryki dużej i małej w zakresie sprawności całego ciała i kończyny górnej. To dostarczanie zadań ruchowych i wrażeń dotykowych, umożliwiających poznawanie różnych kształtów, struktur materiałów oraz nabywanie umiejętności ich rozróżniania.
      Terapia ręki jest wspieraniem całego rozwoju dziecka, a nie wyłącznie kończyny górnej.
      W ramach projektu dzieciaki realizują szereg zadań, mających na celu usprawnienie motoryki i poprawę koordynacji ruchowej, ale jak widać w trakcie działań terapeutycznych humory dopisują naszym najmłodszym uczniom a uśmiechy sprzyjają terapii. 🧒👦🧑👱👩‍🦰🙆🙆‍♀️🙆‍♂️🙋‍♂️🙋‍♀️

  • Logowanie

  • Godziny dzwonków

   Sobota 27.11.2021
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Mapa