• NASZE DWÓJKOWE SUKCESY JĘZYKOWE
     • NASZE DWÓJKOWE SUKCESY JĘZYKOWE

     •  

                          🏆🏅🏆🥇🥈🥉🏆

       

           Konrad Truszkowski, uczeń klasy 8c, zajął 3. miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym pod patronatem Starosty Kolneńskiego przez 1LO im. A. Mickiewicza w Kolnie. 

           Konkurs był skierowany do uczniów klas ósmych z terenu powiatu kolneńskiego. W tegorocznej III edycji konkursu wzięło udział 46 uczniów, wśród których znalazł się nasz Dwójkowy Laureat 3.miejsca, podopieczny pani Justyny Kindeusz.

         Serdecznie gratulujemy Konradowi i życzymy mu dalszych sukcesów!

    • Dwójkowy wycieczkowy zawrót głowy!
     • Dwójkowy wycieczkowy zawrót głowy!

     • 🎢🎡🎠🚍🚍🐲🌄👑🎭🏞🏛🏕🏖🌅

       

      Takiej ilości i częstotliwości wycieczek krajoznawczych w kolneńskiej Dwójce dawno już nie było... Po dwuletniej pandemicznej przerwie uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli na turystyczne szlaki, podziwiając zabytki i uroki naszego kraju. W sezonie wiosennym w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolnie odbyło się aż 10 wycieczek! Młodsi uczniowie ruszyli tropem prehistorycznych dinozaurów, zwiedzając bliski nam - choć nie do końca odkryty - region Podlasia i Suwalszczyzny. Trzecioklasiści Dzień Dziecka świętowali podczas wycieczki rowerowej, której współorganizatorem byli funkcjonariusze kolneńskiej Policji. Dzieciaki podziwiały także Krainę Tysiąca Jezior czyli nasze piękne Mazury podczas rejsu statkiem do Mikołajek. Bliski kontakt z przyrodą miały także nasze Pięciolatki w czasie pobytu w Safari ZOO w miejscowości Okrągłe. 

      Smak adrenaliny poczuli uczniowie starszych klas podczas biwaku klasowego w kompleksie agroturystycznym Olszynka w Olszynach k.Łomży. Z kolei uczestnicy wycieczki Kętrzyn- Gierłoż- Mrągowo zdobyli kolejny poziom sprawnościowy w Parku Trampolin w Mrągowie, położonym wśród malowniczej puszczy otoczonej jeziorami. Trzydniową przygodę i smak wakacji poczuli także uczestnicy 3 ostatnich w tym roku szkolnym wycieczek na południe Polski: prawie równocześnie ponad 100 uczniów Dwójki miało okazję zdobywać tatrzańskie szczyty, zwiedzać Smoczą Jamę i całe wawelskie wzgórze grodu Kraka, pokłonić się przed świętym obliczem Czarnej Madonny na Jasnej Górze, by w końcu dać upust emocjom w EnergyLandii w Zatorze, wsiadając tam na najszybsze rollercoastery w Europie!

      Wspólnym mianownikiem naszych dwójkowych wypraw jest szkolna integracja i promocja turystyki krajowej. Uczestnicy naszych wycieczek jednogłośnie stwierdzili, iż warto podróżować i odkrywać piękne i niepowtarzalne zakątki naszej Polski!

    • STADION PRZYSZŁYCH MISTRZÓW 🏆🥇🏆
     • STADION PRZYSZŁYCH MISTRZÓW 🏆🥇🏆

     •  

                            🏆🥇🏅🥇🏆

       

          Pan Dyrektor Dariusz Łosiewski wraz z uczniami klas VIII i ich wychowawcami wzięli dziś udział w spotkaniu z mistrzem olimpijskim z Tokio - lekkoatletą Karolem Zalewskim - mistrzem sztafety 4x400m 🏃‍♂️🏃🏃‍♂️🏃, który swoją obecnością uświetnił ważne dla kolneńskiej społeczności wydarzenie, jakim było uroczyste wbicie łopaty symbolizujące długo wyczekiwany generalny remont naszego Stadionu Miejskiego.

          Mamy nadzieję, że nasz kolneński stadion już wkrótce zmieni się w nowoczesny obiekt sportowy, który stanie się areną lekkoatletycznych zmagań, ale też świadkiem kolejnych sukcesów sportowych uczniów naszej szkoły!

    • Czerwcowe wycieczki krajoznawcze
     • Czerwcowe wycieczki krajoznawcze

     • 🏞️⛰️🏦🏚️🏰💒⛪⛩️🎢🎡🎠🚌🚍🛣️🚡🚠🚟

      Czerwcowa aura i perspektywa zbliżającego się wielkimi krokami końca roku szkolnego i wakacji sprzyjają turystce krajoznawczej, toteż ubiegły tydzień obfitował w wycieczki w naszej szkole. Równolegle na południe Polski wyruszyły dwa autokary, które żądne wrażeń odwiedziły EnergyLandię oraz podziwiały historyczne zabytki Krakowa i Częstochowy. Jedna z grup miała także okazję stanąć u stóp Giewontu w czasie swojej wizyty w Zakopanem.

      Z kolei młodsze dzieciaki udały się na spotkanie z prehistorycznymi dinozaurami, odwiedzając przy okazji stolicę Podlasia - Białystok. 

      Przed nami dwa ostatnie tygodnie roku szkolnego i kolejne uczniowskie wyprawy krajoznawcze, z których relacja już wkrótce! 

    • SP 2 PUCHAR MA!
     • SP 2 PUCHAR MA!

     • Piątek 10 czerwca to ważna data dla klasy III C ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolnie, bo właśnie tego dnia nasi mistrzowie obiektywu - podopieczni pani Magdaleny Kulczewskiej-Perzan wywalczyli w trakcie zaciętej rywalizacji sportowej Puchar Trzecioklasisty! Przez cały czas trwania igrzysk dzielnie dopingowana przez rówieśników załoga z Dwójki wywalczyła sportowy tytuł, pokonując 5 innych klas. 

      Emocji nie brakowało ani przez chwilę, bo w sportowe szranki stanęło aż 5 klas trzecich z obu kolneńskich szkół podstawowych. Jednak puchar trafił w ręce Dwójki! Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym sportowcom i dziękujemy Wam za niezwykle emocje w myśl zasady fair play! 

    • Klasa II C odkrywa piękno Mazur
     • Klasa II C odkrywa piękno Mazur

     • 🏕🏖🏝🏞

                 🏕🏖🏝🏞

       

              „Hej, Mazury, jak wy cudne!

                      Gdzie jest taki drugi kraj!

                      Tu zapomnisz chwile trudne,

                      Tu przeżyjesz życia maj.”

       

        🚍🚍WYCIECZKA KLASY II C

       

          Błękit jeziora dokoła, a tam w oddali gdzieś las.

         Słońce i przestrzeń nas woła, więc klasa II C spędziła w Mikołajkach wolny czas. 

         Rejs statkiem był niezwykle atrakcyjną formą relaksu. Niesamowite, zapierające dech w piersiach krajobrazy, ukazały piękno Mazur, a spotkanie z papugami dostarczyło wiele radości...

      Hej, Mazury...

        

    • Konkurs plastyczny dla 5 i 6-latków - Co w trawie piszczy?
     • Konkurs plastyczny dla 5 i 6-latków - Co w trawie piszczy?

     •  

                      🌿🍀☘🌱⚘🌷🌻🪴🌲🌳

             KONKURS PLASTYCZNY           5-6-latków 

       

           W konkursie plastycznym pt. ,,Co w trawie piszczy, czyli majowa łaka"

      wzięło udział 27 dzieci z grup 5-latków i 6-latków. 

           Wyłoniono następujących laureatów w dwóch kategoriach:

      5-latki:

      I miejsce Aleksandra Bazydło

      II miejsce Michalina Rakowska 

      III Alicja Sielawa

      Wyróżnienie Vivien Wieczorek

       

      6-latki:

      I miejsce Ines Nogal

      II miejsce Sofia Boryszewska

      III miejsce Damian Świeszkowski

      Wyróżnienie Lila Anna Dąbrowska 

       

           Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom.

    • POWRÓT W MISTRZOWSKIM STYLU
     • POWRÓT W MISTRZOWSKIM STYLU

     •  

                     🥅🏐🤾‍♀️🤾🤾‍♂️🏐🥅

       

           Słoneczny czerwcowy poniedziałek upłynął w kolneńskiej Dwójce pod znakiem sentymentalnych powrotów, szkolnych wspomnień i wielu wzruszeń...

          Naszym gościem była absolwentka SP 2 w Kolnie Dagmara Nocuń, która na zaproszenie Dyrekcji i klasy VII A wraz w wychowawczynią Agnieszką Bednarczyk wróciła w mury swojej pierwszej szkoły, w której - jak wspomina sama - zaczęła się jej przygoda ze sportem. 

           W szkolnej ławce, dzielonej w czasie dzisiejszego spotkania z Panią Dyrektor Barbarą Tobojka, Duśkę w krzyżowy ogień pytań wzięli ciekawi jej dokonań i przebiegu sportowej kariery uczniowie, z którymi reprezentantka kadry narodowej szczypiornistów poprowadziła specjalny trening piłki ręcznej na dwójkowej sali gimnastycznej, na której Dagmara - aktualna zawodniczka niemieckiego klubu TuS Metzingen - stawiała swoje I kroki w tej dyscyplinie, trenując rzuty, podania i zwody 🥅🏐🏃‍♀️🥅🏐🏃‍♀️

       

      Spotkanie z Dagmarą Nocuń dostarczyło wielu niezapomnianych emocji, a uczniom naszej szkoły uświadomiło to, że warto marzyć i realizować swoje cele! 

                               🏆🥇🥈🥉🏆

       

      Dagmara Nocuń (ur. 2 stycznia 1996 w Kolnie) – polska piłkarka ręczna, lewoskrzydłowa, reprezentantka kraju, zawodniczka niemieckiego klubu TuS Metzingen. Po wyjeździe z Kolna, gdzie stawiała swoje pierwsze kroki pod okiem Agnieszki Serowik i Krzysztofa Grabowskiego, reprezentowała Dwójkę Łomża. Największy wpływ na początkowy rozwój zawodniczki miał wtedy Stanisław Niedbała (również były nauczyciel kolneńskiej Dwójki). Następnie zawodniczka SMS-u Gliwice i SMS-u Płock. W 2014 trafiła do MKS-u Lublin, z którym w sezonie 2014/2015 zdobyła mistrzostwo kraju.W sezonie 2015/2016, wobec dużej konkurencji w zespole z Lublina, przebywała na wypożyczeniu w Olimpii-Beskid Nowy Sącz. W 2016 powróciła do MKS-u Lublin i w sezonie 2016/2017 wystąpiła w 31 meczach najwyższej klasy rozgrywkowej, rzucając 104 bramki. Z lubelskim klubem zdobyła cztery mistrzostwa Polski w 2015, 2018, 2019 i 2020 roku oraz Puchar Polski: 2017/2018 i Challenge Cup: 2017/2018. W reprezentacji Polski seniorek zadebiutowała 17 marca 2017 roku w towarzyskim meczu z Białorusią (23:24), w którym zdobyła trzy bramki. Wzięła potem udział m.in. w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata 

      (Na podstawie artykułu prasowego z portalu kolniak24)

    • BAŚNIOWA SESJA FOTOGRAFICZNA KLASY III C
     • BAŚNIOWA SESJA FOTOGRAFICZNA KLASY III C

     •  

                          📷📸🎥📽🎬

       

          Taki wspaniały prezent na Dzień Dziecka otrzymali Uczniowie klasy III C od Studia Fotograficznego Państwa Kolińskich!

          Dwójkowy Reporter towarzyszył klasie podczas sesji a dziś prezentujemy genialny efekt finalny! 💥💥❤💖

    • W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH
     • W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH


     •             Dwójkowy projekt sportowy
         🚴🏃‍♀️🏃🏊‍♂️🏊‍♀️🏊⛹‍♂️⛹‍♀️⛹🏋‍♂️🚴‍♂️

            Uczniowie klasy II C w roku szkolnym 2021/2022 realizowali projekt - "Jestem małym mistrzem sportowym".
           Aktywnie podejmowali wyzwania gimnastyczne, sprawnościowe, pływackie, dzięki którym poprawiła się ich kondycja i sprawność fizyczna.  
          Projekt profilaktyczno- sportowy będzie kontynuowany przez klasę także w następnym roku szkolnym.

    • Dzień Dziecka w policyjnej eskorcie
     • Dzień Dziecka w policyjnej eskorcie

     •  🚔🚔🚲🚴‍♂️🚴‍♀️🚴🚵‍♂️🚵‍♀️🚵

           Klasa 2 C świętowała Dzień Dziecka uczestnicząc w rajdzie rowerowym pod hasłem "Wakacje już blisko!"

           Uczniowie, rodzice, wychowawczyni i nauczyciele w asyście Pań Policjantek, dzielnicowych i radiowozu policyjnego wyruszyli na trasę Kolno - Gromadzyn Stary. 

          Na posesji rodziców ucznia czekała na uczestników wspaniała uczta - nagroda za odwagę, zachowanie bezpieczeństwa przez młodych rowerzystów i pokonanie wyznaczonej trasy rowerowej. Po odpoczynku, zabawach na świeżym powietrzu i obfitym posiłku rajd ruszył w drogę powrotną. Pogoda na czas wyprawy była dla nas łaskawa i również zrobiła nam prezent - w końcu to Dzień Dziecka! 

         Co piękne, szybko się kończy, ale wrażenia były niesamowite!

    • 5-latki na Safari 🦌🐐🐎🐴
     • 5-latki na Safari 🦌🐐🐎🐴

     • PLENEROWO-WYCIECZKOWY 

                       DZIEŃ DZIECKA 

                            5-LATKÓW

       

      🐴🐎🐴🐎🐴🐎🐐🦌🦌🐈🐈‍⬛

      Nasze Dwójkowe Pięciolatki Dzień Dziecka świętowały w czasie wycieczki do SAFARI ZOO w miejscowości Okrągłe.

       

      Bliski kontakt z przyrodą umilił Dzieciakom deszczowe chwile, wywołując masę uśmiechów i radości, które wnet przegoniły deszczowe chmury a wszystkim wiadomo, że gdy śmieje się dziecko, śmieje się wraz z nim cały świat! 💑💏😍🤩

    • PIKNIK RODZINNY DWÓJKOWYCH SZEŚCIOLATKÓW
     • PIKNIK RODZINNY DWÓJKOWYCH SZEŚCIOLATKÓW

     •  

         👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👦👨‍👩‍👧👨‍👩‍👧‍👦💑👨‍👦👨‍👧👨‍👧‍👦👨‍👧‍👧

       

            31.05.2022 r. na terenie boiska szkolnego odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka. Rodzinne spotkanie rozpoczęło się niespodzianką. Przedszkolaki zaśpiewały dla swoich rodziców piosenki, wręczyły laurki i kwiaty.💐💐💐 Specjalnie na tę okazję przygotowano liczne atrakcje. Największą okazała się dmuchana zjeżdżalnia, na którą dzieci co chwila ustawiały się w kolejce. Przedszkolaki miały również możliwość obejrzeć wozy strażackie od środka dzięki uprzejmości Straży Pożarnej.🚒🚒🚒 

      W istotę każdego pikniku jest wpisane wspólne biesiadowanie. Uczestnicy, młodsi i starsi, chętnie degustowali przekaski, słodkości i napoje przygotowane specjalnie dla nich oraz brali udział we wspólnym grillowaniu. Najpopularniejszą słodką przekąską okazała się oczywiście wata cukrowa! 🍡🍧🍨🍭

      Przyjemnie było obserwować aktywny udział dorosłych w świecie dziecka. Te wspólne, jakże bezcenne chwile, ugruntowują nas, dorosłych, w przekonaniu, że warto poświęcić swój czas, energię dla dobra dzieci, ich radości i uśmiechu. 💏💑👨‍👩‍👦‍👦🧸

    • Fotograficzny Dzień Dziecka klasy III C
     • Fotograficzny Dzień Dziecka klasy III C

     •  

                           

                    📷📸📸📷

                             🤠🥳😎🤡

       

          Klasa 3 C swoje święto celebrowała w iście gwiazdorskim stylu. Któż z nas nie marzył, by choć na chwilę poczuć się jak Superbohater? 

          Uczniowie klasy 3 C dzięki uprzejmości Państwa Kolińskich mieli okazję wcielić się w popularnych bohatetow filmowych i stanąć w świetle reflektorów podczas specjalnej sesji fotograficznej ufundowanej klasie specjalnie na Dzień Dziecka 📷📸📷

      Dzieciaki wspaniale sprawdziły się jako modele i modelki, a przy okazji poznały kulisy pracy w profesjonalnym studio fotograficznym. Nasze Gwiazdy czerwonego dywanu po trudach pozowania gościły następnie w restauracji, gdzie na wszystkie dzieci czekał pyszny deser🌞🍨🍧🍨🍦

    • Egzaminacyjny trójbój
     • Egzaminacyjny trójbój

     • Nasi Ósmoklasiści dziś- punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęli trwajace 3 dni egzaminy, będące warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Na pierwszy ogień poszedł język polski, jutro uczniowie zmierzą się z matematyką, zaś w czwartek wykażą się swoją wiedzą z zakresu języka obcego - w przypadku SP nr 2 w Kolnie będzie to język angielski. 

       

      Za wszystkich Ósmoklasistów trzymamy mocno kciuki! Wyniki egzaminów poznamy 1 lipca, zaś już tydzień po tym wydarzeniu uczniowie odbiorą swoje zaświadczenia z CKE. 

    • ,,Spotkanie z prehistorią"
     • ,,Spotkanie z prehistorią"


     • 🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖

            Wycieczka edukacyjna 6-latków

           Dnia 19.05.22 r. dzieci z grup 6-latków wraz wychowawcami wybrali się na wycieczkę autokarową do Jurajskiego Parku Dinozaurów w Jurowcach koło Białegostoku.  
           Wszystkie dzieci były zachwycone spotkaniem ,,oko w oko" z wielkimi prehistorycznymi gadami. Z zainteresowaniem słuchały wykładu Pana przewodnika, oprowadzającego ich po Parku. 
           Przedszkolaki były pod wrażeniem wielkości modeli dinozaurów. Po zwiedzaniu dzieci miały możliwość pobawić się na pobliskim placu zabaw. Na zakończenie wycieczki, oczywiście obowiązkowy posiłek w restauracji McDonald's. 😁😄😃 Dzieci wróciły zmęczone,  ale szczęśliwe 🤪🤩😝

    • Dzień Strażaka
     • Dzień Strażaka

     • 4 maja - Dzień Strażaka

                                Klasa II C 

                  z wizytą u  naszych Superbohaterów

      💥👩‍🚒💥👨‍🚒💥👩‍🚒💥👨‍🚒🦺🦺⛑️⛑️🚒🚒🚒

       

             W dniu 10 maja 2022 roku uczniowie klasy II C wybrali się z wizytą do obchodzących niedawno swoje święto strażaków.

           Jak zapewne wszyscy wiedzą, każdy mały chłopiec marzy o tym, by zostać strażakiem. Dlatego wiele emocji i radości sprawiła dzieciom ta wizyta. Przez chwilę mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy, przymierzając hełm oraz wsiadając do wozu strażackiego.

            Uczniowie zostali także - podczas pogadanki edukacyjno-profilaktycznej zapoznani z zagrożeniami, jakie mogą wystąpić podczas pożaru. Panowie Strażacy przypomnieli także dzieciom zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wystąpienia zagrożenia ogniowego oraz zasady skutecznego wzywania straży pożarnej i przekazywania informacji na międzynarodowy numer alarmowy 112. 

           Wycieczka dostarczyła wiele emocji. Dziękujemy serdecznie kolneńskiej jednostce za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tak cennym i atrakcyjnym spotkaniu.

      Z kolei klasa III B swoje życzenia  Strażakom złożyła w czasie dzisiejszej wizyty w gmachu Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie. Uczniowie byli zachwyceni cenną lekcją dotyczącą bezpieczeństwa. Mieli okazję przymierzyć stroje ochronne Panów Strażaków oraz z bliska obejrzeć sprzęt specjalistyczny używany w czasie akcji ratunkowych. 

    • Wycieczkowy challange
     • Wycieczkowy challange

     • 10 maja uczniowie klasy IVA, VB, VIIB, VIIC, VIII B i VIIIC uczestniczyli w wycieczce szkolnej po naszych pięknych Mazurach.

        Pierwszym punktem programu było zwiedzanie z przewodnikiem Zamku w Kętrzynie. Po historycznych atrakcjach udaliśmy się do  Gierłoży, aby zwiedzić kwaterę Hitlera, zwaną Wilczym Szańcem. Jednak finalny punkt programu, jakim był pobyt w Parku Linowym Mrągowo okazał się dla naszych uczniów wisienką na torcie. Podziwialismy tu akrobatyczno-gimnastyczne umiejętności młodzieży, która doskonale poradziła sobie z opanowaniem stachu i lękiem wysokości. To był prawdziwy challenge i zastrzyk adrenaliny.

      Z wypiekami na twarzy ruszyliśmy na zasłużony obiad i pełni emocji i pozytywnej energii wróciliśmy do Kolna. 

    • Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
     • Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

     •                 🚗🚕🚙🚌🛻🚚🚒🚜🚲🛴        🛵🏍🚔🚍🚘🚖🚦🚦🚥            🍋🍋🍎🍏🍎🍋🍋🍎🍏

         Piątek 6 maja był Europejskim Dniem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczniowie klasy II wzięli udział w nietypowej akcji „Jabłuszko czy cytrynka?, która miała na celu propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród uczestników ruchu.  

       

          Dzieci pod czujnym okiem opiekuna i policjantów, w tym dzielnicowego, dotarli na wyznaczone miejsce. Funkcjonariusze ruchu drogowego kontrolowali prędkość, z jaką poruszali się kierowcy. Uczniowie, ubrani w kamizelki odblaskowe, trzymając hasła-transparenty na temat zasad bezpieczeństwa na drodze, obserwowali pracę policjantów. Jadącym prawidłowo kierowcom uczniowie wręczali jabłko🍏🍎🍏🍎, nagradzali brawami👏👏👏, zaś tych, którzy przekraczali dopuszczalną prędkość - częstowali cytryną🍋🍋🍋, którą kierowcy musieli zjeść w ich obecności. Większość kierowców jechała przepisowo. 

       

          W nagrodę za zaangażowanie i udział w akcji po zakończeniu działań prewencyjnych przez funkcjonariuszy dzieci obejrzały policyjny radiowóz🚔🚔🚔, sprzęt do mierzenia prędkości, wysłuchały krótkiej pogadanki na temat bezpiecznego poruszania się po drodze i bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. 

       

         Akcja przyniosła wiele uśmiechu i radości, zarówno dzieciom jak i kierowcom, a praktyczna lekcja z zakresu bezpieczeństwa na długo pozostanie w pamięci przyszłych kierowców 🚔🛵🛴🚲🚘🚗🚚🚜

    • Aktywnie i nowocześnie na języku polskim - odkrywamy talenty uczniów
     • Aktywnie i nowocześnie na języku polskim - odkrywamy talenty uczniów

     • Praca z lekturą "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara obudziła w Uczniach zapędy architektoniczne 😉 kto wie, może za kilkanaście lat Nasi Piątotoklasiści zostaną protektantami wnętrz i architektami krajobrazu? 

      Tytułowy plac broni stał się natchnieniem do zaprojektowania przez uczniów wymarzonego placu zabaw. Uczniowie swój projekt mogli wykonać na 3 różne sposoby: 
      - jako opis słowny
      - jako rysunek
      - jako projekt 3D
      Miłość do gry Mine Craft zwyciężyła, ale w tym przypadku udało się połączyć komputerowe zamiłowanie uczniów z wykorzystaniem nowoczesnej technologii podczas pracy z lekturą. I wilk syty, i owca cała 😆